No to dziś bal

Dojrzałem :]

Mam wyznaczony cel 112 kilo, czyli 125 kostek masła w dół.
Będzie się działo! Będzie skuteczniej niż w deklaracji odchudzania rok temu bo dieta już leży obok mnie napisana od nowa. Zasady podobne jak poprzednio ale inne wartości poszczególnych składników mam teraz. Cóż latka lecą i metabolizm się zmienia.

tiramisu, torcik wz, cappucino, kremówka, bajderka, napoleonkaCo prawda po diecie sprzed 6 lat pozostało wspomnienie „jestem królikiem” ale czuję sam że nadszedł czas coś ze sobą zrobić. Zobaczymy jak będzie, motywacja mniejsze niż kiedyś, nie przewiduję jakiejś spiny, ale damy radę na spokojnie.

Jeżeli będę trzymał poprzednie tempo zrzutu to za mocny rok będzie po temacie. Docelowo zostanie więcej niż po ostatnim spadku ale podobno przybyło mi mięśni i bez ich degradacji ciężko by było sensownie zejść niżej.

Tak czy inaczej koniec gryzienia się i ucieczki od bloga bo drażnił tym co smaczne i smutek nieuniknionego wprowadzał. Dziś żrę ciastka a od poniedziałku zobaczymy jak mi z nowa dietą będzie.

Zapowiada się też prawdopodobnie trochę rewolucji w warsztacie i całym otoczeniu, bo chyba zaczyna mi „mienie wszystkiego pod ręką” przeszkadzać. Coraz częściej myślę o minimalizmie i przestrzeni. Budzi się we mnie coraz większa potrzeba odpoczynku od komputera i wszelkich ekranów, więc może w końcu nastąpi mobilizacja i weekendy będą na zielono może agroturystyka jakaś?

Jak nic wychodzi mi że dopadł mnie syndrom wieku średniego, w końcu czas najwyższy ileż to można być młodzieńcem :>

Ciekaw jestem czy coś będę pisał o tym co jem, czy powstanie tu tylko dziennik kilogramów? a może w ogóle w diabły rzucę blogowanie?

Pocieszające w nowej diecie jest, że raz na dwa tygodnie będzie rum bo skoro można to nie wolno sobie odmawiać :)

Zapowiada się ciekawe jutro…

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *