Pizzeria Da Grasso – opinia

Pizza Havai i Mafioso, rozmiar duża koszt całkowity 57,90 zł

Pizza Da Grasso

Ocena ogólna “Pizza Da Grasso”  – 3+

Ciasto – 3
Temperatura i dostawa – 3
Smak – 4
Dbałość / estetyka – 3

Kolejną pizzerią poddaną testowi była sieciówka Da Grasso. Pizza dojechała gorąca ale w stanie rozpaczliwym (co widać na zdjęciu poniżej). Może jakby posiadała przekładki dystansowe to choćby się nie odcisnęła na pokrywce. Swoją drogą to chyba trzeba być mistrzem dostawy aby folia wyjechała spod pizzy.

Pizza Da Grasso havai

Pizza Havai składniki: ser, szynka, ananasy

Pizza Da Grasso mafioso

Pizza Mafioso składniki: ser, salami, czosnek, papryczki jalapenos, sos Chilli Louisiana

Smakowo pizze z Da Grasso stały się ulubienicami Kuchci. Jej zdaniem dobór składników był proporcjonalny, czuć było każdy z osobna, razem też się dobrze komponowały. Ja osobiście nie byłem tak oczarowany. Moim zdaniem ciasto było zbyt mięsiste i początkowo gumowe, w miarę stygnięcia smaczniejsze. Mafioso była słabo ostra, hawajska zaś uboga w składniki co widać po szerokim gołym rancie.

Ponieważ dotarło jajo nie ładna kolista pizza to pomiar może trochę oszukiwać  (mierzyłem w najszerszym miejscu) nijak nie wychodziło obiecane 42 cm było 39 i 40 centymetrów.

Za to sosów nie pożałowali dostarczyli dwa duże sosy do każdej pizzy, całkiem smaczne.

Czas dostawy 40 minut, paragonu brak. Ładnie ozdobione pudełko zawierało ciekawe napisy widoczne na foto, a zarazem pokazało że ignorują jakieś wewnętrzne zalecenie i nie zapisują godziny wyjęcia z pieca.

Pizza Da Grasso sosy Pizza Da Grasso napisy

  1. Wczoraj z mężem zamówiliśmy pizze.była zimna estetyka tragiczna to na dodatek ja i mąż mieliśmy biegunkę. Cała noc aż do teraz.bilismy dosłownie o toaletę. …Nie Polecam.idą na ilość a nie na jakosc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *