Pizzeria Hit – opinia

Pizza Hawajska i Diabelska, rozmiar 50 cm koszt całkowity 71 zł

Pizzernia hit pudelko

Ocena ogólna “Pizza Hit”  – 3+

Ciasto – 3
Temperatura i dostawa – 3+
Smak – 4-
Dbałość / estetyka – 4-

Duża pizza i czuć różnicę w stosunku do standardowego rozmiaru. Niby to tylko 10 cm różnicy ale zamiast całej zjadłem raptem 6 kawałków. Ciasto było mocno rozciągnięte, przez co cienkie jak papier po środku. Niestety brakowało mu centymetr – półtora do obiecanej połowy metra. Mimo znaczącej różnicy w rozmiarze uważam że to droga pizza :( zbyt droga zwłaszcza że smak jej nie ratuje.

Pizzernia hit hawajska

Pizza hawajska składniki: szynka, ananas.

Pizzernia hit diabelska

Pizza diabelska składniki: salami, papryka pepperoni.

Pizza była przeciętna choć jak widać na zdjęciach dość bogato pokryta dodatkami, troszkę przypieczona miejscami. Pizze były bardzo tłuste (widać wycieki na zdjęciach) prawdopodobnie z powodu taniego „sera” a właściwie wyrobu seropodobnego użytego podczas produkcji. Do każdej zamówionej pizzy były dołączone są 2 sosy pomidorowe po 50 gram (bez rewelacji w smaku) i 0,5 litra Coca-coli. Pizza diabelska była faktycznie ostra lecz nie wymagała popijania ;)

Czas dostawy 40 minut obiecany i dotrzymany. Marnie pocięta. Pomimo swojego dużego rozmiaru pizza nie zawierała  dystansów antyściskowych i nawet dość sztywne pudełko nie uchroniło jej od psującej apetyt plamy na pudełku.

Pizzernia hit plama na pudle

Standardowy brak paragonu.

Jeden komentarz do “Pizzeria Hit – opinia

  1. Pingback: Pizza ranking | Lukrecjusz w kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *