Pizzeria La Torre – opinia

Dwie duże pizze Hawajska i Rosyjska ostra koszt 53,07 zł.

Pizzernia La Torre pudełko na pizze

Ocena ogólna “Pizza La Torre” – 3-

Ciasto – 3
Temperatura i dostawa – 4
Smak – 2
Dbałość / estetyka – 3

Pizze dostarczono w 30 minut wraz z paragonem, były bardzo ciepłe i tu kończą się zalety pizzerii La Torre. Dostarczone pizze nie zachwycały smakiem ani wyglądem, ot przeciętna pizza co podkreśla już na pierwszy rzut oka na pudełko. Taki „noname” (brak logotypów, namiarów na pudełku) kup i zapomnij, może zamówisz jeszcze raz jak nie będziesz kojarzył skąd przyszła pizza. Zdaje się że marka wstydzi się tego co w środku, a może maksymalizuje zyski i skąpi na nadruk mimo iż cena produktu jest w środku rankingu.

Pizzernia La Torre pizza hawajska

Pizza Hawajska składniki: ser, szynka, ananasy

Pizzeria La Torre pizza rosyjska

Pizza Rosyjska składniki: ostry sos pomidorowy, ser, kiełbasa pepperoni, ostra papryka, cebula, sos tabasco.

Pizze trzymały rozmiar, pizza gigant 40 cm. Ciasto przeciętne – jednak nie za cienkie co się chwali. Obie pizze Hawajska i Rosyjska były jak dotąd najmniej słone z tych które brały udział w rankingu. Rosyjska ostra faktycznie była ostra. Sos tabasco jak i papryczki zawarte na jednym cieście dały się poczuć.

Zdecydowanie czegoś w tych pizzach brakowało, niby były wszystkie składniki, sosy, ser ale jednak czegoś brak. Prawdopodobnie wynikało to z niskiej jakości produktów użytych do wyrobu pizzy. Pomimo dużej ilości sera był bez smaku, być może ten ser był zwyczajnie seropodobnym produktem?

Do zestawu dołączono dwa sosy w funkcjonalnych opakowaniach. Pokrywka była połączona z dolną częścią pudełka przez co nie miała prawa zaginąć a i łatwo było pudełeczka zamknąć.

Pizzeria La Torre sosy

Szkoda że same sosy były niesmaczne. Pomidorowy absolutnie nie przypominał pomidorów, właściwie to był mocno rozwodniony ketchup podłej jakości. Sos czosnkowo-śmietanowy nie był ani śmietanowy ani czosnkowy, był kwaśny (nie skwaszony) to dobre określenie na podsumowanie tego sosu.

Kuchcik stwierdził że to przedostatnia pizza w rankingu.

Jeden komentarz do “Pizzeria La Torre – opinia

  1. Pingback: Pizza ranking | Lukrecjusz w kuchni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *