Wódka ogórkowa – smak

Od początku marca chodziła za mną Wódka Ogórkowa. Chodziłem dopytywałem się w okolicznych sklepach aż w końcu dwa tygodnie temu znajomy kierownik sklepu ściągnął ją dla mnie.

wodka luksusowa ogorkowaButelka jest jak dla mnie rewelacyjna, naprawdę bardzo ładnie się prezentuje. Kształt i wytłoczone napisy w połączeniu z mętną zielenią w środku dają piękne rozbłyski w słońcu. Niestety nie mam dobrego miejsca na fotografię przy słońcu stąd takie marne zdjęcie nie oddające tej gry światła.

Za opakowanie Wyborowej należy się duży plus.

Kolor wódki też jest ciekawy, wręcz nawet… odważny :) mętna blada zieleń. Jak dla mnie bomba inspiruje i zachęca do spróbowania.

Jeśli ktoś zwraca uwagę na procenty to informuję że to słaba wódeczka rzekłbym damska bo zawiera raptem tylko 30% alkoholu, ale przecież nie mocy się od takiej wódki wymaga tylko smaku i aromatu.

Po pierwszym posmakowaniu chciałem od ręki napisać tekst „recenzja wódka luksusowa ogórkowa” ale postanowiłem odczekać. Czasem trzeba się przespać ze smakiem, popróbować jego odcieni aby napisać co tak naprawdę się myśli na temat produktu.

Ta wódka choć pociąga nie jest dla mnie, no sorry nie lubię cytrynówki.

Ale zacznijmy od początku…  Czytaj dalej