Życie z wagą kuchenną

Ciekawe bo całkiem nieźle znoszę ograniczenia wprowadzone przez stosowanie diety.

Znów bardziej brakuje mi smalcu niż czekolady, choć byłem przekonany że to właśnie słodyczy będzie mi brakować najbardziej.

Najciężej zachować czas spożywania posiłków, ledwie się człowiek weźmie za robotę a tu już termin karmienia przeoczony… Najgorzej wypada posiłek około 14-tej ciągle nie wiem czy już był czy ma być :(

Waga kuchenna stała się Czytaj dalej

Ćwicznia nie odchudzają

Dziś krótko i na temat:

Dieta i jeszcze raz dieta! Tylko zmiana nawyków żywieniowych Cię odchudzi. Możesz zamienić się w strusia pędziwiatra a i tak dupa będzie wielka jak nie przestaniesz żreć.

Tak, to brutalna prawda ale kto nie wierzy niech się zapozna z raportem „Ocena efektywności odchudzania kobiet uczestniczących w zajęciach stargardzkiego Klubu Kwadransowych Grubasów” (materiał udostępniony w Pomorskiej Bibliotece Cyfrowej).

Może i badana grupa nie jest wielka, ale wystarczy popatrzeć choćby na wykresy tam widoczne, same ćwiczenia dają niewiele, żeby wręcz nie napisać że nic nie dają poza moralnym „odkupieniem”.

Wieczorkiewicz - ocena efektywnosci odchudzania kobiet - wykres

Materiał badań stanowiła stargardzka filia Klubu Kwadransowych Grubasów, której Czytaj dalej

Dieta wejdzie na bloga

Sprawdziłem bez blogowania to jednak marne życie…

moje dragi z apteki

Póki co mam trochę zmian w życiu prywatnym, najprawdopodobniej będzie więcej czasu na naukę, za to mniej „kapusty”. Może jednak dzięki tej zmianie blog wróci do formy. Tym bardziej że teraz umawiam się z pewną panią doktor :>. Nie wiedzieć czemu uparła się mnie widywać i nakazała łykać cukierki w astronomicznej cenie kilku tysięcy za kilogram.

Podobno po tych cukiereczkach będę Czytaj dalej