Rozwój bloga

Starczy tego chorowania. Blog Forum Gdańsk i WordCamp zostały opisane, odchorowane i przeszły do historii, czas się zająć blogiem.

Może to nie będzie jakaś totalna ofensywa, ale jestem przekonany że dodatkowe treści które się pojawią na blogu będą przydatne i interesujące. Wygenerowały mi się dwa nowe pomysły na treść. Pierwszy dość uniwersalny, na bazie zdjęć których sporo się generuje przy takim blogu czyli tapety do komputera przedstawiające artykuły spożywcze (będę się starał generować je cyklicznie co miesiąc), a drugi zainspirowany przez Sugar Stacks pokazujący ile kalorii kostek cukru jest w popularnych produktach na naszym rynku.

Skoro mam już trochę treści, czas przejść do natarcia i zacząć zabawy z semantycznym kodem i inne zabiegi które pozwolą się blogowi pojawić w googlu i rozpowszechnić jego markę. Cel jest prosty na przyszłoroczne BFG lukrecjusz.pl ma wystarczyć jako samodzielna wejściówka. Może to niezbyt ambitne plany jak na rok czasu (choć konkurencja spora) ale to hobby zarabiać może nie musi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *