Blogozapał odnowiony

Dietetyczna galaretka jest przykładem że niektórzy potrafią się odchudzać i zamieszczać przepisy, ja nie. Nie kręcą mnie dania które są dietetyczne choć smaczne i zdrowe – ale nie moje. Może kiedyś dojrzeję do takich przepisów, ale na siłę pisać nie będę.

Póki co waga stoi w miejscu i nie rośnie więc jest lepiej niż było. Może się znajdzie jakaś inspiracja do odchudzania, może nie.

Tak czy inaczej mam nowe ulubione zajęcie, kreatywne przerabianie domowych złogów na coś fajnego tzw. Upcycling. Wymodziłem sobie małą kolekcję pierścionków w stylu steampunk. Może nie są idealne ale dały mi dawno nie odczuwane poczucie radości z tworzenia. Wyginanie drucików w coś innego, zaspokaja mą artystyczną naturę.

Kto by się spodziewał że dla uspokojenia i rozrywki będę wyginać druciki i łączyć ze sobą różności. Do końca nie wiem co zrobić z „produkcją” bo to żadna zmiana zamiast drutu trzymać pierścionki. Przymierzam się aby wystawić je z absurdalna ceną na jakiś serwisie z rękodziełem typu Etsy.com czy DaWanda.pl, ale to chwile jeszcze potrwa bo muszę ogarnąć te serwisy. O polskich platformach sprzedaży nawet nie myślę bo kto w naszym zaścianku kupi takie ozdoby? Etsy ma ponad 15 milionów użytkowników, nie ma szans na taka grupę zakupową w naszym kraju.

Zdecydowanie będę się rozwijał dalej w tym kierunku bo upcykling jest fajny a zasoby jakie zgromadziłem przez lata chomikowania dają niezłe zaplecze materiałowe do eksperymentów ze sztuką użytkową.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *