Zasady

Teksty

Teksty (poza cytatami, dowcipami czy podsłuchanymi w kuchni) są mojego autorstwa. Możesz je bezpłatnie przedrukować u siebie pod warunkiem zamieszczenia informacji o autorze wraz z podaniem mojej strony domowej https://lukrecjusz.pl jako źródła informacji np.

Autor: Lukrecjusz (https://lukrecjusz.pl)

oraz poinformowanie mnie o takim przedruku mailem lub za pomocą formularza kontaktowego. Miło by mi było otrzymać egzemplarz takiej publikacji na adres do korespondencji.

W przypadku publikacji moich treści w Internecie, muszą one być podpisane linkiem bezpośrednim który nie może zawierać znacznika ref=”nofollow”.np.

Autor: <a href=”https://lukrecjusz.pl/author/Lukrecjusz/” title=”Lukrecjusz w kuchni, blog kulinarny”> Lukrecjusz w kuchni.</a>

Oczywiście możemy się porozumieć jeżeli masz inne potrzeby, ba nawet jestem zainteresowany cykliczną publikacją treści okołokulinarnych (recenzje, relacje z imprez) nie tylko przepisów w jakiś ciekawym miejscu.

Licencja Creative Commons
Teksty, autorstwa Lukrecjusz są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.
Permissions beyond the scope of this license may be available at https://lukrecjusz.pl/zasady/.

Baza danych

„Ceny w Warszawie” to aktualizowana co 2 tygodnie baza danych cen produktów spożywczych w sklepach osiedlowych na terenie woli w warszawie. Występują w niej głównie artykuły spożywcze które kupuję na co dzień. Baza danych jest dostępna na zasadach takich jak teksty powyżej, czyli uznanie autorstwa. Jeżeli masz potrzebę abym monitorował cenę detaliczną Twojego produktu/produktów na terenie woli lub grochowa, nie ma sprawy jestem przekonany że dogadamy się bez problemu.

Zdjęcia

Praktycznie wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa możesz ich używać zgodnie z licencją CC BY-ND, w skrócie to znaczy że możesz je kopiować i używać nawet komercyjnie ale nie możesz ich edytować oraz musisz podawać mnie jako autora. np.

foto: Lukrecjusz (https://lukrecjusz.pl)

Możesz kupić moje zdjęcia w lepszej jakości (RAW), na wyłączność, bez konieczności znakowania ich moim autorstwem, do wykorzystania w dowolnym zakresie itd. Zawsze w trakcie sesji robię kilkanaście zdjęć więc jest z czego wybierać.

Licencja Creative Commons
Zdjęcia, autorstwa Lukrecjusz są dostępne na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Bez utworów zależnych 3.0 Polska.
Permissions beyond the scope of this license may be available at https://lukrecjusz.pl/zasady/.

Komentarze

Jak najbardziej  komentarze są bardzo mile widziane pod wpisami, muszą jednak być kulturalne. Komentarze w mojej ocenie napastliwe, wulgarne, spamerskie, flame itp. będą kasowane, zaś autorzy banowani. Oczywiście można się ze mną, czy moją opinią nie zgadzać, tak samo z opiniami innych, ale trzeba umieć wyrazić swoje zdanie w sposób zasadny i nieuwłaczający innym, oraz sobie.
Komentarze pojawiają się dopiero po mojej ręcznej akceptacji. Ponieważ blog jest dodatkiem do życia a nie ja dodatkiem do bloga czasem niestety trwa to dość długo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *