Ciekawostka z ciśnieniem

Generalnie w temacie diety coś się chyba ruszyło :)

W lipcu waga stała, w sierpniu wręcz trochę przybyło. Niestety WordCamp a raczej dieta wuzetkowa i dieta rumowa podbiły wagę (ponad kilo w słaby tydzień) Podsumowując przez 2 miesiące doszło prawie 2 kilo, zamiast spaść 4 :/

Dobry news jest taki że w ostatnich 2 tygodniach ważę kilogram mniej, czyli sumarycznie znowu od lutego mam 10 kilo zdrowiej ;)

Być może że właśnie tego organizm potrzebował, takiej małej rewolucji w przemianie materii i zamiast stagnacji znów waga zacznie spadać jak na początku diety, ale to dopiero za miesiąc zobaczymy.

Ciekawostką dla mnie było połączenie wykresu ciśnienia z wykresem wagi. Od lipca ciśnienie Czytaj dalej

Miesiąc odchudzania w plecy

jogurt i ciastkoPodskoczyło o pół kilo @$%!#@$%!% miesiąc stało, stało i nagle urosło :(
Nie, nie mam co się łudzić że to jakaś różnica w wypełnieniu jelit, pęcherzy czy inne wahania, procent tłuszczu też podskoczył, a na dodatek procent wody spadł.

Winni moich strat jogurt i ciasteczka (pyszne) widoczni obok.

Niby 500 gram to niewiele ale jak dodamy że powinno mi w tym czasie ubyć co najmniej z kilogram i że woda przeszła w tłuszcz to już mamy straty dużej mocy.

Udowadnia to że jednak dietę mam ustawioną precyzyjnie. Przez ostatni miesiąc praktycznie trzymałem się godzin i gramatury, niestety w ostatnich dwóch tygodniach zamieniłem wieczorne „gołe” białko na jogurt owocowy, jogurt kokosowo waniliowy, jogurt czekoladowy. Na dokładkę podżarłem ze 30 takich ciasteczek w czekoladzie jak na foci i mam za swoje.

Miesiąc odchudzania stracony milordzie :(

Nie wiem jak to będzie z Czytaj dalej

Jak szybko chudnąć?

Kiedyś myślałem że nie ma to najmniejszego znaczenia jak szybko się chudnie, ważne żeby był efekt. Taką świadomość budują te wszystkie reklamy pigułek na odchudzanie, herbatek na spędzenie wagi (czytaj herbatka na sranie) itd.gruby aniołek

Dziś sądzę inaczej <dumny z siebie> wszelkie diety typu 25 kilo w miesiąc, czy schudnij 100 kilo do wakacji powinny być z automatu ścigane przez prokuratora jako podżeganie do samobójstwa. Czytaj dalej

Ogórek faszerowany białym serem

Takie tam drugie śniadanie. Kawałek ogórka, trochę pomidora, zgodnie z dietą 170 gram półtłustego białego sera. Smak wzbogaca tylko gruba sól morska i trochę pieprzu. Szybko ciekawie i dość smacznie.

biały ser w ogórkuGeneralnie nie wiem czemu na wszystkich fotkach w necie jakie spotkałem ogórek jest cięty równolegle skoro cięty po skosie daje dużo więcej możliwości atrakcyjnej ekspozycji.

Filmik poniżej Czytaj dalej