Głodny kwiatek

Kierujemy żarłocznym kwiatkiem który bardzo lubi owoce. Trzeba łapać jedzenie żeby nie był głodny i nie zwiądł. Należy jednak uważać, żeby przypadkiem nie złapać osy lub innych stworzonek bo szkodzą roślince. Grą sterujemy za pomocą myszy. Aby roślinka się wyciągnęła żeby złapać owoc, trzeba kliknąć lewy przycisk myszy. Zaczynamy grę klikając guzik start.

Nie da się pograć skasowali serwis :/

Misja – cukierek!

Dzisiaj kolejna gra przy której na chwile można odpocząć. Cel? Musimy dojść do zamku, jednak by zamek się otworzył trzeba zdobyć odpowiednią ilość łakoci. (ich ilość do zaliczenia poziomu znajduje się w prawym górnym rogu)
Steruje się strzałkami na klawiaturze zaś strzela do potworków spacją. By unieszkodliwić potworka trzeba spacją kliknąć kilkakrotnie.

Mission Candy

Nie da się pograć skasowali serwis :/

Wieża z jedzenia

Sterujemy talerzykiem, z góry spadają różne łakocie – naszym celem jest utworzenie wieży z nich. Jednak uwaga! Zbyt szybkie ruchy myszą sprawią, że cała wieża spadnie z talerza. Gra wymaga ciut cierpliwości i skupienia ale duma jest ogromna gdy uda się utworzyć duuużą konstrukcję. :)
Steruje się myszką. Klikamy PLAY GAME na samym dole ekranu.

Food Stack

Nie da się pograć skasowali serwis :/

Pary na czas

Próbujemy odkryć dwa takie same obrazki, gdy je odnajdziemy to znikają. Ta gra to coś jak kuchenne połączenie odnajdywania zakrytych par obrazków, które po odkryciu znikają i terisa bo rząd nowych ukrytych obrazków dochodzi po jakimś czasie. :)
Steruje się myszką.

Angel Mart

Nie da się pograć skasowali serwis :/