Pizzeria La Torre – opinia

Dwie duże pizze Hawajska i Rosyjska ostra koszt 53,07 zł.

Pizzernia La Torre pudełko na pizze

Ocena ogólna “Pizza La Torre” – 3-

Ciasto – 3
Temperatura i dostawa – 4
Smak – 2
Dbałość / estetyka – 3

Pizze dostarczono w 30 minut wraz z paragonem, były bardzo ciepłe i tu kończą się zalety pizzerii La Torre. Dostarczone pizze nie zachwycały smakiem ani wyglądem, ot przeciętna pizza co podkreśla już na pierwszy rzut oka na pudełko. Taki „noname” (brak logotypów, namiarów na pudełku) kup i zapomnij, może zamówisz jeszcze raz jak nie będziesz kojarzył skąd przyszła pizza. Zdaje się że marka wstydzi się tego co w środku, a może maksymalizuje zyski i skąpi na nadruk mimo iż cena produktu jest w środku rankingu. link do całego wpisu “Pizzeria La Torre – opinia” »

Pizzatime – opinia

Pizza Hawajska i Amerykańska, rozmiar Gigant koszt 42 zł

Pizzatime pudełko

 

Ocena ogólna “Pizza Hit” – 4

Ciasto – 4
Temperatura i dostawa – 3+
Smak – 4+
Dbałość / estetyka – 4

Pizzatime to najczęściej wybierana przeze mnie pizzeria. Głupio się stało ale podczas testów wypadli słabo, mieli długi czas oczekiwania i niedomiar ciasta. Szkoda bo ich lubię. O ile czas oczekiwania to sprawa ponoć awarii prądu, o tyle niedomiaru nic nie wytłumaczy. Pizza gigant ma deklarowane 42 cm a nie link do całego wpisu “Pizzatime – opinia” »

Pizzeria Hit – opinia

Pizza Hawajska i Diabelska, rozmiar 50 cm koszt całkowity 71 zł

Pizzernia hit pudelko

Ocena ogólna “Pizza Hit”  – 3+

Ciasto – 3
Temperatura i dostawa – 3+
Smak – 4-
Dbałość / estetyka – 4-

Duża pizza i czuć różnicę w stosunku do standardowego rozmiaru. Niby to tylko 10 cm różnicy ale zamiast całej zjadłem raptem 6 kawałków. Ciasto było mocno rozciągnięte, przez co cienkie jak papier po środku. Niestety brakowało mu centymetr – półtora do obiecanej połowy metra. Mimo znaczącej różnicy w rozmiarze uważam że to droga pizza :( zbyt droga zwłaszcza że link do całego wpisu “Pizzeria Hit – opinia” »

TelePizza – opinia

Pizza Hawajska i Neapolitana, rozmiar duża, koszt całkowity 48,40 zł

Telepizza pudełko

Ocena ogólna „TelePizza” – 4-

Ciasto – 4
Temperatura i dostawa – 3+
Smak – 4
Dbałość / estetyka – 3+

Na początek ciekawostka taka: jak dla mnie pizza Neapolitana była ostra, ale ku memu zdziwieniu Kuchcia stwierdziła że wcale nie aż tak bardzo. Zazwyczaj nawet niewielkie ilości ostrości ją zrażają a tu taki myk.

Pizzy przyjechały razem z dodatkowym link do całego wpisu “TelePizza – opinia” »