Pizzatime – opinia

Pizza Hawajska i Amerykańska, rozmiar Gigant koszt 42 zł

Pizzatime pudełko

 

Ocena ogólna “Pizza Hit” – 4

Ciasto – 4
Temperatura i dostawa – 3+
Smak – 4+
Dbałość / estetyka – 4

Pizzatime to najczęściej wybierana przeze mnie pizzeria. Głupio się stało ale podczas testów wypadli słabo, mieli długi czas oczekiwania i niedomiar ciasta. Szkoda bo ich lubię. O ile czas oczekiwania to sprawa ponoć awarii prądu, o tyle niedomiaru nic nie wytłumaczy. Pizza gigant ma deklarowane 42 cm a nie dowiezione 40 – 41cm. Przyjechała gorąca.

Pizzatime pizza hawajska

Pizza hawajska składniki: szynka, ananas, podwójny ser.

Pizzatime pizza amerykańska

Pizza amerykańska składniki: pepperoni, papryka jalapeno, cebula, pikantna wołowina.

Lubię ich smak i tyle, zdaje się że dobierają składniki zgodnie z moimi preferencjami, pizza nie ocieka tłuszczem i ma sporo dodatków. Ciasto smaczne, cienkie ale nie jak papier. Amerykańska jest ostrzejsza ale żeby nazywać ją pikantną to trochę przesada.

Czas dostawy 40 minut obiecany ale niedotrzymany. Zadzwonili że dostawa będzie spóźniona bo mieli awarię prądu, ale bardziej wierzę w natłok zamówień (na podstawie wahania się w głosie przyjmującego zamówienie).

Do testów zamówiłem 2 giganty ale ich oferta 3 pizze gigant za 56zł jest najlepszą w mieście pod względem stosunku jakości/ilości do ceny. Nazywają ją promocją ale to ściema, chyba że ta sama promocja trwa od 4-5 lat. Pomimo sporego rozmiaru i braku dystansów ani razu nie było przypadku żeby była zgnieciona, muszą mieć dobrych dostawców.

W Pizzatime nie dają paragonu przy dostawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *