Obnażam się dziś

Bezwstydnie pokazuję całą gołą prawdę o mojej wadze w ostatnich 2 latach. Może nie jest to wykres spadków życia ale pokazuje że sama dieta potrafi pomóc w utracie wagi.

Wykres spadku wagiCo prawda Kuchcik na każde moje westchnięcie do smalcu rozpoczyna batalię żebym uprawiał ćwiczenia fizyczne (i pewnie ma rację), to ja jednak ze sportów preferuję animację figurek na ekranie.

Nie pociąga mnie doświadczanie orgazmu biegacza czy innych tego typu miłych spraw o których mówią zakochani w sporcie. Podziwiam ludzi robiących miesięcznie 1000 km na rowerze ale to trzeba lubić, a ja nie lubię.

Co prawda ostatnio Wojtek poruszył mi coś w duszy żeby zrobić koronę gór polskich, bo nie ukrywam że mam sentyment do górek. Temat jednak musi dojrzeć bo niewiele się zmieniło od czasu kiedy uprawiałem górską turystykę kwalifikowaną. Nadal najbliższe górki mam ponad 300 kilometrów od siebie :(. Zarazem nadal wspominam smak gorącego kakao sprzed 30 lat gotowanego na szczycie śnieżnika, ze „zdobycznej” puszki mleka skondensowanego które można było kupić raz w roku bo gdzieś „rzucili”. #cotobyłyzaczasy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *