Torcik WZ od Czubak

W poniedziałek wracałem sobie trochę inną drogą z arbajtu i znalazłem nową cukiernię. Sieciowa cukiernia piekarnia Czubak wyglądała przeciętnie ale miała ładne ciastka. Jako że odchudzanie trwa i są jakieś efekty (mizerne bo mizerne ale są) postanowiłem dokonać aktu samonagrodzenia :>

#wz #torcik @cukiernia_w.czubak taka sobie w smaku, cena zbyt słona... 5pln za #wuzetkę bez #dżem to przegięcie... Kupiłem 3 ciastka niech każdy w domu ma coś dobrego. Ceny były z tych „warszawskich” czyli droższe niż np. wuzetki w katowicach, ale nagroda to nagroda z kasą się nie liczymy.

Zakupy zrobiłem na Nowolipkach specjalnie o tym piszę bo Czytaj dalej

Oszukana wz-etka

Po konferencji o rybach w diecie człowieka wracając do domu wpadłem na wz-tkę do piekarni po drodze. Jak wiecie szukam doskonałej wz-tki żeby zacząć odchudzanie.#torcik #wz jest strasznie okropny w piekarni Dom Chleba. Lukier czekoladopodobny, sztuczna pianka zamiast bitej śmietany. Przyznaję taga #tutajnigdywiecej

Niestety torcik wz jest strasznie okropny w piekarni „Dom Chleba” przy placu konstytucji w warszawie. Jest taki niesmaczny że przyznałem im taga #tutajnigdywiecej.

Lukier czekoladopodobny, sztuczna piana zamiast bitej śmietany, brrr ciastko normalnie nie_do_zjedzenia a wyglądało tak ładnie.

3,80 złotego poszło do śmieci :/