Wyborowa dziki cynamon

Dziś będzie o damskiej wódeczce jak to mawia mój Stryj. Dziadek pewnie wręcz by stwierdził  że to nie wódka bo ma tylko 30% i nie jest czysta.   drink wyborowa dziki cynamon z pomarańczą
Dla sprawdzenia czy tylko świeży ogórek nie wyszedł, czy cała seria jest zepsuta kupiłem kolejną wódkę marki wyborowa luksusowa. Tym razem wybór padł na Dziki Cynamon.

Butelka taka sama jak wódki ogórkowej – znaczy się moim zdaniem ładna. Tym razem alkohol jest przezroczysty w łagodnym ciepłym złoto bursztynowym kolorze. Już od samego patrzenia robi się przyjemnie ciepło ;)

Dwodka luksusowa wyborowa dziki cynamonamska wódka to może to zbyt wielkie uogólnienie bo mi smakuje, choć nie jestem babeczką. Dziki Cynamon zdecydowanie nie ma nic wspólnego z charakternymi męskimi wódkami. Faktycznie to luksusowa wódka, jest fenomenalnie delikatna w piciu, dobrze dobrana ilość aromatu i słodyczy powoduje że jest również niebezpieczna ;) No dobra może nie jakoś strasznie niebezpieczna ale wchodzi doskonale i ma się ochotę na następny kieliszek. Obawiam się że może stanowić groźną broń w rękach uwodziciela.

Moim zdaniem dziki cynamon będzie doskonałym wyborem jeżeli chcesz podjąć kogoś kto mało pije i lubi słodkie aromatyczne napoje.

Pokuszę się o stwierdzenie że „dziki cynamon” to bardzo wygodna wódka, zwłaszcza jak podejmujesz kobietę – nie trzeba z niej robić drinków. Nie będzie z nią również problemu na wyjeździe bo nie trzeba jej schładzać do picia,  a przynajmniej mnie pasowała w temperaturze pokojowej. Jestem przekonany że choćby z tego powodu będzie to będzie popularny smak na imprezach działkowych w tym roku.

Wódka doskonale się skomponowała z pomarańczą, do tego stopnia że po sfoceniu kielonka na potrzeby bloga nie skończyło się na jednym plasterku pomarańczy (kielonku zresztą też).

O doskonałym smaku niech świadczy że nawet Kuchci ta cynamonowa wódka zasmakowała, choć wódki nie pija.

wódka wyborowa dziki cynamon tapeta 1366x768 hd

Kliknij i pobierz, dziki cynamon tapeta 1366×768 do pobrania za darmo

Kusi mnie żeby jakieś ciasto tą wódką nasączyć, jak nic wyszło by bombowe w smaku tylko ta dieta którą muszę w końcu na serio rozpocząć…

  1. Nie cierpię cynamonu a jednak Dziki Cynamon zagościł na stałe na imprezach ze znajomymi, rodziną. Smakuje z cola, spritem, tonikiem, sokami a zwłaszcza jabłkowym i pomarańczowym. Na rozgrzewkę idealny dodatek do herbaty. I co ciekawe, gdy nasiadówka jest mocno zakrapiana Dzikim Cynamonem, nikt rano nie narzeka na „migrenę”
    Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *